Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 18:00 |
| Temperature: | 20.7 °C L: 9.2 °C, H: 21.7 °C |
| Humidity: | 42 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 105 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW |


