John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 06:58 |
| Temperature: | 12.0 °C L: 9.5 °C, H: 20.8 °C |
| Humidity: | 56 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1006 hPa |
| Insolation: | 28 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


