Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 11:11 |
| Temperature: | 18.8 °C L: 7.9 °C, H: 20.3 °C |
| Humidity: | 52 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 784 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


