UVic Science Building
UVic Science Building
Explainer
| Date: | 2026/05/15, 19:03 |
| Temperature: | 11.5 °C L: 7.8 °C, H: 13.5 °C |
| Humidity: | 71 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1017 hPa |
| Insolation: | 377 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 1.80 mm |
| Wind Speed: | 9 km/hr NW Gust: 14.5 km/hr |


