North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 15:10 |
| Temperature: | 13.9 °C L: 8.2 °C, H: 13.9 °C |
| Humidity: | 80 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 636 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr ESE Gust: 12.9 km/hr |


