North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 05:18 |
| Temperature: | 10.9 °C L: 6.5 °C, H: 17.6 °C |
| Humidity: | 68 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1023 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


