Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/13, 04:40 |
| Temperature: | 10.2 °C L: 9.4 °C, H: 15.1 °C |
| Humidity: | 78 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr SW Gust: 4.8 km/hr |


