| Date: | 2026/04/29, 16:08 |
| Temperature: | 17.8 °C L: 7.2 °C, H: 17.9 °C |
| Humidity: | 44 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1026 hPa  |
| Insolation: | 675 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 4 km/hr W Gust: 4.8 km/hr |
| Inside Temperature: | 22.4 °C |
| Inside Humidity: | 47.0 °% |