| Date: | 2026/04/29, 16:27 |
| Temperature: | 21.1 °C L: 3.8 °C, H: 21.1 °C |
| Humidity: | 50 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1025 hPa  |
| Insolation: | 559 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S Gust: 1.6 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.3 °C |
| Inside Humidity: | 58.0 °% |