Discovery Elementary School
| Date: | 2026/04/10, 05:29 |
| Temperature: | 3.8 °C L: 1.8 °C, H: 19.4 °C |
| Humidity: | 82 % |
| Dewpoint: | 1 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |