UVic Science Building
| Date: | 2026/05/21, 10:30 |
| Temperature: | 15.1 °C L: 9.9 °C, H: 20.3 °C |
| Humidity: | 70 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1020 hPa |
| Insolation: | 703 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 11 km/hr NE Gust: 16.1 km/hr |