Lake Hill Elementary School
| Date: | 2026/05/21, 10:01 |
| Temperature: | 17.5 °C L: 6.9 °C, H: 18.6 °C |
| Humidity: | 58 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1018 hPa |
| Insolation: | 581 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |