Galiano Montague Road
| Date: | 2026/04/21, 10:37 |
| Temperature: | 14.1 °C L: 11.4 °C, H: 22.1 °C |
| Humidity: | 77 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 112 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 3 km/hr SSW Gust: 4.8 km/hr |