Saturna Elementary School
Saturna Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/15, 16:37 |
| Temperature: | 9.4 °C L: 1.8 °C, H: 10.6 °C |
| Humidity: | 40 % |
| Dewpoint: | -4 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 155 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW |


