Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/05/30, 09:57 |
| Temperature: | 14.7 °C L: 11.3 °C, H: 18.1 °C |
| Humidity: | 51 % |
| Dewpoint: | 5 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 531 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr ESE Gust: 8.1 km/hr |


