Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 11:09 |
| Temperature: | 16.2 °C L: 11.5 °C, H: 18.7 °C |
| Humidity: | 58 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 720 W/m2 |
| UV Index: | 4 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr SE Gust: 4.8 km/hr |


