Vancouver Island University
Vancouver Island University
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 19:35 |
| Temperature: | 13.8 °C L: 9.3 °C, H: 15.8 °C |
| Humidity: | 82 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1005 hPa |
| Insolation: | 7 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SE |


