John Stubbs Memorial School
John Stubbs Memorial School
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 06:19 |
| Temperature: | 9.6 °C L: 6.6 °C, H: 18.4 °C |
| Humidity: | 20 % |
| Dewpoint: | -12 °C |
| Pressure: | 1022 hPa |
| Insolation: | 46 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW |


