Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 07:16 |
| Temperature: | 11.8 °C L: 10.7 °C, H: 24.7 °C |
| Humidity: | 74 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1008 hPa |
| Insolation: | 42 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |


