Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 17:02 |
| Temperature: | 21.0 °C L: 4.5 °C, H: 21.2 °C |
| Humidity: | 39 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 388 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NE |


