Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/21, 09:27 |
| Temperature: | 16.8 °C L: 9.3 °C, H: 21.5 °C |
| Humidity: | 56 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 355 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr NE Gust: 6.4 km/hr |


