Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 10:27 |
| Temperature: | 14.0 °C L: 9.8 °C, H: 25.0 °C |
| Humidity: | 76 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1006 hPa |
| Insolation: | 154 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |

