Shawnigan Lake
Shawnigan Lake
Explainer
| Date: | 2026/04/15, 14:59 |
| Temperature: | 6.1 °C L: -0.3 °C, H: 7.8 °C |
| Humidity: | 84 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 182 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NW Gust: 1.6 km/hr |

