Tillicum Elementary School
Tillicum Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/10, 14:48 |
| Temperature: | 19.0 °C L: 16.3 °C, H: 19.4 °C |
| Humidity: | 50 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1014 hPa |
| Insolation: | 813 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WNW |


