Ladysmith Secondary School
Ladysmith Secondary School
Explainer
| Date: | 2026/05/15, 15:05 |
| Temperature: | 12.9 °C L: 8.1 °C, H: 15.7 °C |
| Humidity: | 53 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1016 hPa |
| Insolation: | 222 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 1 km/hr W Gust: 6.4 km/hr |


