North Saanich Middle School
North Saanich Middle School
Explainer
| Date: | 2026/04/10, 05:34 |
| Temperature: | 6.6 °C L: 4.4 °C, H: 15.4 °C |
| Humidity: | 77 % |
| Dewpoint: | 3 °C |
| Pressure: | 1012 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 7 km/hr WSW Gust: 8.1 km/hr |


