S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/18, 10:58 |
| Temperature: | 14.5 °C L: 11.0 °C, H: 18.1 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1030 hPa |
| Insolation: | 694 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 15 km/hr S Gust: 20.9 km/hr |


