S.M.U.S Community Rowing Centre
S.M.U.S Community Rowing Centre
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 18:52 |
| Temperature: | 12.7 °C L: 9.2 °C, H: 14.3 °C |
| Humidity: | 78 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1013 hPa |
| Insolation: | 53 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.51 mm |
| Wind Speed: | 14 km/hr WSW Gust: 20.9 km/hr |


