Sngequ House
Sngequ House
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 11:00 |
| Temperature: | 14.3 °C L: 6.7 °C, H: 14.4 °C |
| Humidity: | 61 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Insolation: | 789 W/m2 |
| UV Index: | 6 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr SSW Gust: 16.1 km/hr |

