Sngequ House
Sngequ House
Explainer
| Date: | 2026/05/15, 19:41 |
| Temperature: | 9.5 °C L: 7.3 °C, H: 12.0 °C |
| Humidity: | 79 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Insolation: | 84 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 1.02 mm |
| Wind Speed: | 19 km/hr NNW Gust: 24.2 km/hr |

