Butchart Gardens
Butchart Gardens
Explainer
| Date: | 2026/04/10, 02:18 |
| Temperature: | 5.4 °C L: 4.0 °C, H: 17.7 °C |
| Humidity: | 89 % |
| Dewpoint: | 4 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 0 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW |


