Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 08:49 |
| Temperature: | 12.9 °C L: 11.4 °C, H: 22.8 °C |
| Humidity: | 80 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1006 hPa |
| Insolation: | 166 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr ENE |


