Marigold Elementary School/Spectrum High School
Marigold Elementary School/Spectrum High School
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 18:58 |
| Temperature: | 12.4 °C L: 10.4 °C, H: 14.5 °C |
| Humidity: | 79 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1005 hPa |
| Insolation: | 47 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr W |


