Millard Learning Centre
| Date: | 2026/04/21, 10:37 |
| Temperature: | 14.1 °C L: 9.7 °C, H: 23.6 °C |
| Humidity: | 57 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1011 hPa |
| Insolation: | 253 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 2 km/hr S Gust: 3.2 km/hr |
| Inside Temperature: | 18.7 °C |
| Inside Humidity: | 52.0 °% |