Millard Learning Centre
Millard Learning Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/21, 09:51 |
| Temperature: | 14.6 °C L: 10.4 °C, H: 19.8 °C |
| Humidity: | 60 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1024 hPa |
| Insolation: | 116 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 6 km/hr NW Gust: 9.6 km/hr |
| Inside Temperature: | 19.0 °C |
| Inside Humidity: | 55.0 °% |

