Colwood Elementary School
| Date: | 2026/05/21, 09:53 |
| Temperature: | 16.3 °C L: 8.5 °C, H: 20.9 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 11 °C |
| Pressure: | 1021 hPa |
| Insolation: | 546 W/m2 |
| UV Index: | 3 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSE |