Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/19, 17:36 |
| Temperature: | 21.1 °C L: 6.8 °C, H: 22.9 °C |
| Humidity: | 45 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1010 hPa |
| Insolation: | 300 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr S |


