Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 09:35 |
| Temperature: | 15.0 °C L: 11.5 °C, H: 25.4 °C |
| Humidity: | 70 % |
| Dewpoint: | 10 °C |
| Pressure: | 1007 hPa |
| Insolation: | 131 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


