Discovery Elementary School
Discovery Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/05/17, 10:28 |
| Temperature: | 13.7 °C L: 3.1 °C, H: 13.7 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1025 hPa |
| Insolation: | 690 W/m2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr -- |


