Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/28, 11:30 |
| Temperature: | 13.1 °C L: 10.1 °C, H: 14.0 °C |
| Humidity: | 65 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1019 hPa |
| Insolation: | 334 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


