Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 15:35 |
| Temperature: | 14.2 °C L: 7.4 °C, H: 14.2 °C |
| Humidity: | 68 % |
| Dewpoint: | 8 °C |
| Pressure: | 1003 hPa |
| Insolation: | 353 W/m2 |
| UV Index: | 1 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr WSW |


