Millard Learning Centre
Millard Learning Centre
Explainer
| Date: | 2026/05/25, 17:02 |
| Temperature: | 13.4 °C L: 11.4 °C, H: 17.4 °C |
| Humidity: | 63 % |
| Dewpoint: | 6 °C |
| Pressure: | 1009 hPa |
| Insolation: | 107 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 1.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |
| Inside Temperature: | 19.5 °C |
| Inside Humidity: | 50.0 °% |

