Colwood Elementary School
Colwood Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/21, 10:44 |
| Temperature: | 14.1 °C L: 13.0 °C, H: 22.3 °C |
| Humidity: | 71 % |
| Dewpoint: | 9 °C |
| Pressure: | 1008 hPa |
| Insolation: | 251 W/m2 |
| UV Index: | 2 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr NNW |


