Lake Hill Elementary School
Lake Hill Elementary School
Explainer
| Date: | 2026/04/12, 19:48 |
| Temperature: | 11.8 °C L: 7.4 °C, H: 14.3 °C |
| Humidity: | 72 % |
| Dewpoint: | 7 °C |
| Pressure: | 1004 hPa |
| Insolation: | 9 W/m2 |
| UV Index: | 0 |
| Rain: | 0.00 mm |
| Wind Speed: | 0 km/hr SSW |


